Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу, 30 березня, західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 72 тисячі осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 35 тисяч осіб. 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 37 тисяч осіб, 33 тисячі з них – наші співвітчизники.

Оформлено 90 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 4 особи – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 3 особи затримані поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 6 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід