Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 27 листопада західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 60 тисяч осіб та 16 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 28 тисяч осіб. 17 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 32 тисячі осіб, 29 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 100 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 10 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 8 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 3-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід