Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 13 листопада західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 65 тисяч осіб та 16 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 32 тисячі осіб. 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 33 тисячі осіб, 30 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 87 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 12 осіб – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 11 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 1-го чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід