Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 15 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 100 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 49 тисяч осіб. 29 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 51 тисяча осіб, 47 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 99 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 19 були затримані поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 7 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід