Суд ухвалив вирок рівненському «закладчику»

Опубліковано:

Прокурори Рівненської окружної прокуратури у суді довели вину 33-річного жителя обласного центру у незаконному придбанні та зберіганніпсихотропної речовини та особливо небезпечної психотропної речовини у великих розмірах та з метою збуту (ч. 2 ст. 307 КК України).

Вироком Рівненського міського суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Так, рівнянин, раніше судимий за вчинення умисного корисливого злочину та злочину у сферіобігу наркотичних засобів, висновків не зробив і у квітні 2022 року незаконно придбав через Telegram-канал заборонені речовини для їх подальшого збуту на території обласного центру.

Вдома у чоловіка працівники поліції виявили та вилучили 59 пакетиків із PVP та амфетаміном, призначені для розкладання «закладок». 

Свою вину обвинувачений визнав лише частково.

Вирок законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Рівненської окружної прокуратури

Про Захід