Субсидії: 5 місяців на переоформлення

Опубліковано:

Із травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цієї допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію – зразки цих документів затверджено Міністерством соціальної політики.

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців. Тобто незалежно від того, у який місяць із травня по вересень 2021 року громадяни подадуть заяву, житлова субсидія буде призначена, починаючи із травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

– безпосередньо до департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради;

– заповнені бланки надіслати поштою на адресу: площа Шандора Петефі, 24;

– через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики для подання в паперовій формі особисто або надсилання поштою.

Щоб не виникали черги, масові скупчення, департамент соціальної політики Ужгородської міської ради запровадив попередній запис громадян за номером телефону 63-01-04 у відділі прийому і видачі документів «Єдине вікно».

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня по вересень 2021 р., буде нарахована, починаючи з травня 2021 року.

Нагадуємо також, що на Закарпатті, зокрема і в Ужгороді, продовжують діяти обмеження жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради просить дотримуватися карантинних вимог під час відвідування установи.

Про Захід