Стратегію розвитку Закарпаття актуалізують за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Опубліковано:

Робоча група з її розробки й експерти Проєкту вже провели соціально-економічний аналіз регіону та SWOT-аналіз. Результати цих досліджень стали основою для формулювання стратегічних цілей, тобто ключових напрямів розвитку.

На черзі – визначення оперативних цілей і завдань. Про це йшлося на засіданні робочої групи з розробки Стратегії, яке відбулося в обласній військовій адміністрації.

«Регіональна стратегія повинна відповідати Державній, враховувати умови воєнного стану та євроінтеграційні процеси в країні. Вона має бути ефективною і корисною для розвитку нашої області та громад», – зазначив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, саме цей документ буде визначати, як розвиватиметься Закарпаття протягом найближчих років.

Серед пріоритетних напрямків стратегічного планування області – розвиток орієнтований на людину, підвищення конкурентоспроможності регіону на засадах смартспеціалізації, охорона довкілля та збалансований розвиток гірських територій.

Після остаточного затвердження стратегічних, оперативних цілей і завдань робоча група оголосить збір проєктних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Закарпаття.

Закарпатська ОВА

Про Захід