Економіка Закарпатські новини Останні новини

“Статистичний щорічник Закарпаття 2019”: щойно з друку

Головне управління статистики у Закарпатській області інформує, що вийшов з друку збірник “Статистичний щорічник Закарпаття 2019”, який містить широкий спектр статистичних показників, що характеризують соціально-економічне становище області у 2019 році, порівняно з попередніми роками.

Збірник сформовано за такими розділами: населення та міграція; ринок праці; доходи та умови життя; населені пункти та житло; освіта; охорона здоров’я та соціальний захист; культура, відпочинок, спорт і туризм; правосуддя та злочинність; навколишнє середовище та природні ресурси; національні рахунки; державні фінанси та кредит; ціни; Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; енергетика; промисловість; сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибне господарство; будівництво; капітальні інвестиції; транспорт і зв’язок; зовнішньоекономічна діяльність; внутрішня торгівля; діяльність підприємств; наука та інновації.

До кожного розділу надано методологічні пояснення та визначення економічних термінів. Для наглядності матеріал доповнено діаграмами та графіками.

Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції, значну кількість показників наведено по містах та районах області.

Крім того, видання містить окремий розділ, у якому порівнюються основні показники соціально-економічного розвитку Закарпаття з показниками інших регіонів України.

  Оксана Яковенко, завідувач сектору поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

74 − = 72