Стартував прийом заявок для участі у живописному пленері «Мукачівська весна – 2024»

Опубліковано:

З 22 квітня по 3 травня у Мукачеві відбудеться живописний пленер «Мукачівська весна – 2024». Цьогоріч захід, ініційований Мукачівським міським головою у 2019 році, відбудеться вп’яте. Список учасників формуватиметься з числа запрошених провідних художників Закарпаття та молодих митців, які у вказаний термін подадуть заявку про свою участь у пленері.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у пленері можуть брати молоді художники віком до 44 років, що виявили себе як творчі особистості та беруть активну участь у мистецькій сфері.

Прийом заявок триватиме з 25 березня по 7 квітня 2024 року.

До заявки, зразок якої можна роздрукувати на порталі Мукачівської міської ради, додається довідка про творчі досягнення та портфоліо не менше як з 5 робіт (все оформляється у довільній формі і подається на паперовому та електронному носіях).

Пакет документів для участі у пленері молоді художники мають надати до відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради за адресою м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 19 (Палац культури і мистецтв, аудиторія 104), та на е-mail: [email protected]. Телефон для довідок (03131)2-31-78, 0958267571.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Максимальна кількість учасників – 20 осіб. Рішення про участь у пленері затвердженим учасникам буде передане у телефонному та електронному режимі за два тижні до початку заходу.

Учасники пленеру писатимуть міські краєвиди та визначні історичні місця, об’єкти культурної спадщини, мальовничі околиці міста Мукачева та природу Карпат. Вибір локацій здійснюється організатором пленеру.

Під час проведення пленеру для молодих художників організовуватимуться творчі майстерні та майстер-класи за участі провідних художників Закарпаття.

Згідно з умовами положення про пленер, учасники повинні надати дві пленерні роботи для наповнення фонду мистецьких робіт, присвячених м. Мукачеву.

За підсумками пленеру буде оформлена виставка творчих робіт його учасників, відкриття якої планується на відзначення Дня міста Мукачева – 22 травня.

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід