Соціум Спорт

Спортивний директор ФК «Минай» одужав від COVID-19

На цьому тижні у ЗМІ країни промайнула інформація про хворобу Михайла Кополовця на коронавірус. Медична служба клубу підтверджує, що цей факт мав місце. Проте зараз можемо повідомити, що спортивний директор ФК «Минай» одужав. Повторний ПЛР-тест повідомив про негативний результат на COVID-19.

«Так, дійсно, я перехворів коронавірусом, – розповів він. – Ситуація з неприємних. Це було десь два тижні тому, я відчув загальну слабкість і вирішив перевіритися і здав тест. Цю новину не дуже хотів афішувати, й так купу дзвінків отримував. Але приховувати нічого не бачу змісту. Весь цей час був на ізоляції, всі з ким контактував в команді, також здали тест.

Ще позавчора відчув себе краще і сьогодні вже здав повторний ПЛР-тест. Він показав негативний результат. Тому приступаю до роботи. Багато пропустив, потрохи буду включатися.

Думаю, скоро навіть тренуватися почну. Все-таки, я планую зіграти ще у Премєр-лізі. А поки зосереджуся на підготовці до старту нашого клубу в УПЛ.

Ще хочу побажати всім берегти своє здоров’я та дотримуватися протиепідемологічних норм. Ця хвороба дуже не приємна, тому бережіть себе та близьких».

Інформаційний департамент ФК «Минай»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 5 =