Співак із Закарпаття Колін презентує новий трек «Губи твої вино»

Опубліковано:

За короткий час свого творчого шляху артист вже зміг завоювати лояльність та любов своєї аудиторії. Під кліпами співака на YouTube фани розсипаються компліментами:

«Колін відкриття року для мене. Браво!»

«Чувак, співай! Тебе слухатимуть мільйони українців по всьому світу!»

«Кайфовий трек чувак продовжуй мутити хіти»

«Вибухова пісня. Подача ,тембр, просто супер
»

Треки Коліна не обходять стороною і відомі інфлюенсери. Такі топові блогери як Юля Верба, Анастасія Тащук, Катерина Підгайна та багато інших, вже встигли оцінити треки хлопця створивши відео під його попередні пісні, які вони опублікували в TikTok.

«Губи твої вино» – трек, який зберігає енергію та емоційність, притаманні творчості Коліна, але з новим звучанням і захоплюючим ритмом. Співак передає привабливість та таємничість коханої особи, використовуючи різноманітні метафори:

Губи твої вино
Очі твої Дніпро
Синевирське озеро
Шкіра мед і молоко

 Цей трек миттєво зачаровує слухачів своїм вибуховим ритмом, викликаючи нестримне бажання танцювати й насолоджуватися музикою.

«Я вже думав, що ніколи не допишу цей трек. Я постійно його змінював, вдосконалював і шукав саме те ідеальне звучання. Я самостійно створюю музику, пишу тексти, сам записуюсь. Іноді це складно, але я завжди з радістю приймаю цей величезний творчий виклик і обожнюю, коли в результаті виходить щось круте», – зізнається артист.

Трек «Губи твої вино» за посиланням

Про Захід