Здоров'я

Сьогодні відзначають Всесвітній день щитоподібної залози

Запровадити цю дату було вирішено саме через поширеність захворювань ЩЗ: згідно з медичною статистикою, на них страждає до третини всього населення планети. Вузлові утворення виявляються у 30% дорослих людей, зоб (збільшення залози в результаті дефіциту йоду) – у 10-30%.

Між тим, більшість захворювань цього важливого органу на сьогоднішній день є виліковними.

Щитоподібна залоза – це орган, розташований у зоні шиї та за формою нагадує метелика, вона відіграє дуже важливу роль в життєдіяльності організму, адже виробляє гормони, які регулюють обмін речовин.

Із браком таких гормонів, як тироксин, три- та тетрайодтиронін пов’язують неврози, депресивні стани, слабкість, втомлюваність та дратівливість.

Навіть незначні порушення рівня гормонів щитоподібної залози можуть дуже відчутно впливати на самопочуття людини. У випадку виявленого дисбалансу гормонів необхідно провести відповідну гормональну терапію. В деяких випадках нормалізація функції щитоподібної залози веде до повного вилікування депресії та неврозів.

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує спеціалізовані комплексні дослідження – тиреоїдні панелі на визначення таких компонентів, як тиреотропний гормон, Т3 і Т4 загальний і вільний, антитіла до тиреопероксидази, антитіла до тиреоглобуліну. Вартість досліджень – від 320 грн. (залежно від кількості компонентів).

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1