Сьогодні відзначають Міжнародний день гінекологічного здоров’я

Опубліковано:

10 вересня відзначають Міжнародний день гінекологічного здоров’я. Як і інші подібні дати, цей день покликаний привернути увагу громадськості до питань здоров’я жінок.

Медики часто наводять невтішні факти та цифри захворюваності на гінекологічні патології. Якщо узагальнити, статистика зводить до того, що майже кожна сучасна жінка протягом життя стикається із захворюваннями статевої системи, гормональними проблемами, а більшість жінок старшого віку мають “на рахунку” принаймні одну хронічну гінекологічну хворобу.

Значно зменшується останнім часом фертильність (здатність до зачаття) жінок. Хоча визначальним фактором фертильності є вік, все ж на неї суттєво впливають і такі захворювання, як ендометріоз, невилікувані урогенітальні хвороби, гормональні порушення та інші.
Надважливим для жінки є здоровий спосіб життя. Повноцінне харчування і сон допомагають налагодити гормональний баланс і протистояти шкідливим впливам довкілля. Доведено також прямий зв’язок між курінням та безпліддям: компоненти цигаркового диму викликають мутації та оксидативний стрес в яйцеклітинах.
Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!
Наш вебсайт 🌐 ►https://astra-dia.ua/
За додатковою інформацією звертайтесь по📞:
0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48

Про Захід