Смертельна ДТП на Тячівщині: апеляційний суд залишив винуватця під вартою

Опубліковано:

Закарпатський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисника на ухвалу слідчого судді Тячівського районного суду, якою застосовано до 32-річного закарпатця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Захисник просив скасувати ухвалу слідчого судді та постановити нову, якою застосувати більш м’який запобіжний захід.

Вивчивши матеріали провадження та заслухавши його учасників суд залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а ухвалу слідчого судді Тячівського районного суду – без змін. Враховуючи дії підозрюваного після вчинення ДТП, а саме залишення потерпілого, який перебував в небезпечному для життя стані внаслідок дій підозрюваного, що й стало причиною смерті, – суд дійшов висновку про необхідність залишити підозрюваного під вартою.

Нагадаємо, чоловіка підозрюють у вчиненні ДТП, що трапилася 2 січня 2021 року, у результаті якої загинув неповнолітній мешканець Тячівського району.

За таких обставин, дії підозрюваного правоохоронці кваліфікують за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого), ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці) КК України.

Пресслужба Закарпатського апеляційного суду

Про Захід