Скільки Олександр Усик отримає за бій

Опубліковано:

Минулий бій українець виграв одноголосним рішенням суддів, цього разу Джошуа налаштовується на нокаут. За словами його тренера, вони очікують від Усика такої ж тактики, що й у минулому бою, але Ентоні не намагатиметься його перебоксувати, він піде в атаку, чого українець може не витримати. Але симпатії букмекерів, як і минулого разу, на боці Олександра Усика. Тому багато хто прагне встигнути зробити ставку, в тому числі за допомогою бонусів, про які можна дізнатися на https://meta.ua/bookmakers/favbet/bonusy/.

Для того, щоб зрозуміти, наскільки популярним є поєдинок, достатньо порівняти дві цифри:

● 3 мільйони фунтів стерлінгів – саме стільки Усик отримав за перший бій;

● 30 мільйонів доларів – і, можливо, навіть більше, оскільки точна сума гонорару українця, як і Джошуа, наразі не озвучується.

Загалом, за умовами нового контракту, на бій передбачається витратити 80 мільйонів доларів, але з цієї суми вираховуються не лише витрати боксерів на підготовку, а й гонорари за бої перед основним поєдинком. Окремо варто сказати про рекламні контракти, які уклав Усик, та про відсотки за онлайн-трансляції. Передбачається, що за всю кар’єру Усика це буде його найбільший гонорар, незважаючи на результат.

Що говорять про матч-реванш

Українець так само впевнений у своїх силах і за моральним настроєм він явно перевершує свого супротивника. Але Джошуа активував опцію реваншу відразу після свого програшу і хоче стати найкращим у супер важкому дивізіоні. Він вважає, що йому під силу стати легендою боксу – а саме це станеться, якщо він поб’є Усика.

Бій, який відбудеться 20 серпня в Джідді (Саудівська Аравія), обіцяє стати одним із найяскравіших в історії боксу.

Про Захід