Регіональні Новини Соціум

Ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили сьогодні в Ужгороді (Фото)

Його збудували на території загальноосвітньої школи №12, однак займатися тут зможуть загалом 1800 учнів двох ужгородських шкіл: 1020 дітей із ЗОШ №12 та 780 – із ЗОШ №15, адже ці заклади поруч. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

За друге місце у турнірі з мініфутболу серед юнаків у рамках Спартакіади школярів Ужгорода членам команди УЗОШ І-ІІІ ст. №12 – Владиславу Варзі, Артему Бирковичу, Степану Хамнику, Юрію Заяцю, Олександру Корчинському, Олександру Кішу, Олександру Бертичу та Отару Іосаву вручили грамоти управління освіти Ужгородської міської ради. Ще одну відзнаку, уже від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, отримав Євген Дробяцький за І місце у змаганнях із метання гранати у ХХХV спартакіаді допризовної молоді Ужгорода. Крім того, шкільним командам подарували й нові м’ячі.

До слова, за останні роки такі майданчики облаштували в ужгородських школах №5,8,19, НВК «Гармонія», нещодавно відкрили у Класичній гімназії, зараз проводяться роботи зі встановлення таких майданчиків у ЗОШ №2 та ЗОШ№6.

Будівельні роботи із облаштування майданчика здійснювалися за рахунок коштів державного та міського бюджетів, загальна вартість спорудження майданчика – 1,528 тис. гривень, з міського бюджету було виділено 752 670 гривень, це 50% його вартості.

Після перерізання стрічки штучне покриття майданчика взялися тестувати спортсмени. Зокрема, тут відбулися показові учнівські виступи з бойового гопака, художньої гімнастики, футболу, вправляння із нунчаками тощо.

Ужгородська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =