Шахраї привласнили майже 30 тисяч гривень прикарпатця

Опубліковано:

До поліції Богородчан із заявою про злочин звернувся 35-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів правоохоронцям, що нещодавно на одному з Інтернет-сайтів вистав оголошення про продаж товару. Одразу ж через один із месенджерів з ним зв’язався потенційний покупець, який виявив бажання придбати товар.

Домовившись про ціну, покупець надіслав повідомлення з фішинговим посиланням, нібито, для перерахунку грошей на карту. Заявник перейшов по посиланню та ввів свої банківські персональні дані. А вже через деякий час, помітивши, що з карти зникло майже 30 000 гривень. Тоді чоловік зрозумів, що став жертвою шахраїв.

Навіть досвідчені користувачі Інтернету можуть опинитися на гачку у шахраїв. Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Поліція наполегливо рекомендує нікому не повідомляти по телефону або в мережі Інтернеті жодних відомостей про свої банківські картки.

Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані.

У результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід