Садовий прокоментував як Львів дотримується локдауну

Опубліковано:

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які установи наразі закриті та що в місті працює, а також озвучив кількість складених протоколів на порушників карантину.

«Львів плавно вийшов з Різдва і увійшов у локдаун. Станом на сьогодні закриті промислові магазини, не працюють спортивні комплекси, басейни, але можна вільно купити продукти, працюють аптеки, кава на виніс. Тобто все в рамках тієї постанови, яку прийняв уряд. Тому мені приємно, що рішення про локдаун проговорилося з міськими головами ще в середині грудня, ми його акцептували, людям дали можливість відсвяткувати Різдво, Новий рік.

Зараз гостей у Львові дуже мало, всі погодились на ці жорсткі обмеження на два тижні. На вихідних були деякі нюанси, тому що не всі переорієнтувалися достатньо швидко. І моніторингові групи, і поліція працюють. Були порушення, і на них були складені протоколи, тобто людям за це потрібно буде нести відповідальність. За моєю інформацією, поліція склала більше сотні протоколів.

Теперішнє рішення приймали колегіально, тому його треба поважати і виконувати. Не думаю, що економіка зазнає великих втрат, тим більше, що є компенсації підприємцям від держави. Всі підприємства і громадський транспорт працюють, тому рекомендація всім — ходити в масках і дотримуватись дистанції”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Львівська міська рада

Про Захід