Розробники Всеукраїнської школи онлайн закликають вчителів та учнів протестувати платформу (Відео)

Опубліковано:

У зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів з 8 по 24 січня 2021 року учням заборонено відвідувати школи. Водночас Міністерство просить вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі. Зокрема – за допомогою національної платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів “Всеукраїнська школа онлайн”, яку запустили МОН та Мінцифри.

З ВШО вчителі зможуть ефективно і безпечно навчати, навіть якщо буде жорсткий карантин чи інші обмеження. Саме для педагогів, в одному місці зібрані всі матеріали для уроку і зручний інструментарій: не тільки підручник, а й відео і тести за підсумками кожного заняття. Це зручний ресурс, який допоможе швидше навчитися сучасним методами дистанційної освіти. І головне – тут же, на платформі, є короткі інструкції для вчителів, як скористатися матеріалами.

Розробники потурбувалися і про інструкцію для вчителів щодо організації дистанційного та змішаного навчання від експерта з онлайн-навчання Юрія Гайдученка Відео

Зараз контент платформи розрахований на два тижні навчання, та щотижня він буде доповнюватися. Усі матеріали пройшли експертизу та відповідають державним стандартам.

Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися. Розробники закликають вчителів та учнів реєструватися, тестувати платформу та залишати свої відгуки.

Платформу ВШО, на запит МОН, розробила та втілила ГО “Освіторія”. Український інститут розвитку освіти (УІРО) забезпечує відповідність контенту державним стандартам освіти та здійснює методичний супровід.

Платформа є безкоштовною. Щоб нею користуватися потрібен тільки доступ до Інтернету. Та завдяки операторам мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell, сайт ВШО, а у майбутньому і мобільний застосунок ВШО, матиме безлімітний нетарифікований доступ для всіх абонентів. Однак, зверніть увагу, що перегляд навчальних відеоматеріалів на каналі YouTube тарифікується згідно з умовами вашого тарифного плану.

Про Захід