Рівняни сплатили понад 149 мільйонів гривень військового збору

Опубліковано:

Протягом січня-травня 2020 року платниками податків Рівненської області сплачено 149,06 млн. грн. військового збору, що на 5,6  млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2019 року.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, незважаючи на те,  що значні корективи в здійснення господарської діяльності нині вносить світова пандемія коронавірусу,  більшість роботодавців Рівненщини, в умовах суттєвих обмежень, продовжують чесно працювати та виплачувати заробітну плату, та відповідно роблять важливий фінансовий внесок у безпеку держави, сплачуючи податки. 

Нагадуємо, що  Законом України від 13 травня 2020 року № 591-IX внесено зміни у розділі ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України, якими на період з 2 квітня 2020 року  не оподатковуються ПДФО та військовим збором доходи у вигляді допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які виплачуються (надаються) роботодавцем відповідно до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення, інформує Головне управління ДПС у Рівненській області.

Про Захід