Рівне: на підтримку ЗСУ перерахують понад 200 тисяч застави

Опубліковано:

За клопотанням Рівненської окружної прокуратури слідчим суддею звернуто в дохід держави заставу в сумі 242 240 грн, внесену підозрюваним у наркоторгівлі.

Нагадаємо, у квітні цього року чоловік, раніше судимий за крадіжку та злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, розповсюджував у Рівному психотропи, лишаючи «закладки».

Затримали зловмисника 20 квітня ввечері, якраз коли він ховав товар неподалік одного з медзакладів обласного центру. Тоді, в ході слідчих дій у нього вилучили заборонених речовин на 500 тис. грн.

Вже через тиждень після звільнення з-під варти, внісши заставу, підозрюваний вчинив аналогічний злочин. 1 травня ввечері його затримали після того, як він забрав із поштомату відправлення – поліетиленовий зіп-пакет з психотропною речовиною PVP. Орієнтовна вартість цієї посилки за цінами «чорного» ринку – понад 600 тис. грн.

Оскільки чоловік порушив умови запобіжного заходу – понад 240 тис. грн застави перерахують на спеціальний рахунок Збройних Сил України. Підозрюваний наразі перебуває під вартою.

За матеріалами Рівненської окружної прокуратури

Про Захід