Здоров'я Соціум

Рятувальники Закарпаття проводять бесіди з директорами шкіл

До нового навчального року залишається рівно тиждень, тож наразі увага рятувальників Закарпаття прикута питанням дитячої безпеки. Адже саме у школі маленькі українці проводять переважну кількість часу. Саме тому, безпека підростаючого покоління під час навчання є одним із головних завдань вогнеборців.

Так, рахівські рятувальники провели нараду із директорами усіх загальноосвітніх закладів району, під час якої нагадали про належний стан протипожежної безпеки закладів освіти та надали відповідні рекомендації керівникам шкіл.

Мукачівські рятувальники теж не пасуть задніх, тому також завітали до однієї з шкіл районного центру. Керівникам, вчителям та робочому персоналу нагадали основні правила пожежної безпеки та наголосили на необхідності створення безпечних умов для школярів. Також було проінспектовано належний стан електромережі, наявність евакуаційних шляхів та вимоги до них на випадок виникнення пожежі в навчальних закладах.

А от берегівські  ДСНСники провели виступ безпосередньо для самих дітей, які наразі відпочивають у мовному таборі Go Camp, який функціонує на базі Берегівської гімназії.  Майбутні школярі обступили рятувальників – їм було цікаво все про що говорили і демонстрували працівники Служби порятунку. Особливу увагу привернув звичайний вогнегасник, тож кожен хотів самостійно спробувати себе у ролі вогнеборця.

Під час усіх цих заходів фахівці ДСНС розповсюдили тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні профілактичні матеріали для оновлення куточків безпеки.

Управління ДСНС в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 2