Реєстрація електронних кабінетів: в УжНУ активно йде вступна кампанія

Опубліковано:

Активна частина вступної кампанії стартувала – із 1 серпня абітурієнти можуть вже створювати електронні кабінети, в яких вони потім, із 13 серпня, будуть подавати електронні заяви. Також в університеті розпочав роботу консультаційний пункт, в якому надають допомогу абітурієнтам при створенні електронного кабінету.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ Іванна Стерчо зазначає, що у електронний кабінет потрібно завантажити скан-копію додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту, кольорову фотокартку розміром 3х4. Також варто звернути увагу на те, що абітурієнти, які цього року закінчили сільську школу та проживають у сільській місцевості не менше 2-х останніх років мають право скористатися сільським коефіцієнтом. Але для цього повинна бути довідка про реєстрацію місця проживання (форма 13), яку абітурієнт у кабінет також завантажує.

В читальній залі Наукової бібліотеки УжНУ діє консультаційний пункт, де абітурієнтам допомагають створити електронний кабінет, засканувати фотокартку, додаток до атестату. «В зв’язку з епідеміологічною ситуацією він використовується в крайніх випадках, коли у абітурієнта нема технічної змоги зробити це самостійно» – зазначає Іванна Стерчо.

У Консультаційному центрі працівники приймальної комісії оперативно допомагають абітурієнтам правильно налаштувати електронний кабінет. Часто разом із абітурієнтами – їхні батьки, для «моральної підтримки». Наталія Захарова із сином – з Криму, тому вступ буде відбуватися за спеціальними умовами. Пані Наталія розповідає, що син хоче обрати фах психолога та ділиться враженнями від вступної кампанії: «Ми прийшли сюди, до університету, нас зустрів ректор, провів особисто до консультаційного центру, пояснив що потрібно робити, загалом ми приємно вражені теплою атмосферою яка є тут, в УжНУ».

Більшість абітурієнтів, які реєструють електронні кабінети поступають на бакалаврат. Але також значною є кількість тих, хто бажає навчатися в магістратурі Ужгородського національного університету. Кристина Червеняк, представник приймальної комісії від факультету суспільних наук відповідає за внесення даних до ЄДЕБО. Вона розповідає: «Із 5 серпня розпочинається подача електронних заяв на більшість спеціальностей магістратури. Я спілкуюся з нашими студентами-бакалаврами, деякі з них вже зареєстрували електронні кабінети абітурієнта, і ніяких проблем у них при цьому не виникало».

Загалом, створення електронні кабінетів триватиме від 1 до 22 серпня, подача електронних заяв на бакалаврат триватиме із 13 до 22 серпня, магістратуру – від 13 до 22 серпня.

Олексій Шафраньош, Інформаційно-видавничий центр

Про Захід