Рахункова палата вимагає від Уряду забезпечити проведення аудиту в «Нафтогазі» та «Укртрансгазі» (Відео)

Опубліковано:

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан прокоментував ситуацію:

15 липня члени рахункової палати разом з Яремчуком Ігорем Миколайовичем, разом з контрольною групою вийшли до Укртрансгазу, йде знову перешкоджання, лише завдяки діям поліції, безпосередньо міністру, пану Авакову було внесено до єдиного державного реєстру досудових розслідувань щодо перешкоджання діям членів  рахункової палати, наступний наш вихід буде до Нафтогазу.

Володимир Борисович, ви тут піднімали питання, я вважаю, що цей уряд не може піти  ні на канікули до поки не буде врегулювання питання тарифів і питання  щодо Нафтогазу. Тут було проговорено, що державна фіскальна служба, державна аудиторська служба,  ми робимо свою роботу, я прошу так само на п’ятницю пана Авакова посприяти, щодо неперешкоджання членам діям рахункової палати щодо перевірки в нафтогазовому комплексі, безпосередні в НАК Нафтогазі.

Я не хочу робити шоу, але далі так ситуація не може тривати, Кабмін, як засновник НАК Нафтогаз повинен в це втрутитись і безпосередньо ви Володимир Борисович, як прем’єр-міністр котрий підписували продовження контракту з паном керівником НАК НАфтогазу.

Детальніше у відео УжІнформ:

Про Захід