Рахункова Палата проводить аудит коштів, виділених на об’єкт “Укриття”

Опубліковано:

34 роки тому Україна зіштовхнулася з жахливою техногенною катастрофою, найбільшою в історії. І замість того, щоби негайно рятувати людей, влада приховувала інформацію про масштаби аварії і влаштовувала травневі демонстрації на забруднених радіацією вулицях столиці.

У День пам’яті Чорнобильської трагедії ми згадуємо героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Пам’ятаємо…

Зараз в Україні виділяються чималі кошти на підтримку у безпечному стані енергоблоків та самого об’єкта “Укриття”, провадяться заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС. Наразі найголовніше – перетворити “Укриття” на екологічно безпечну систему.

Рахункова палата активно слідкує за тим, наскільки ефективно витрачаються кошти на ці цілі як з держбюджету, так і іноземних донорів. Незабаром ми презентуємо результати аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених на підтримку у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, – коментує у своєму ФБ Валерій Пацкан, голова Рахункової палати України.


Про Захід