Радник голови облради Євген Молнар на базі «Агентства безпеки СБМ» підписав меморандум про співрацю з нацполіцією

Опубліковано:

В Ужгороді відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Головним управлінням національної поліції в Закарпатській області та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агенством безпеки СБМ».

Меморандум спрямований на формування оптимального механізму розшуку зниклих дітей у рамках комплексної системи пошуку зниклих дітей «Пошук дітей» та підтримуючи цілі, визначені Конвенцією ООН «Про права дитини» щодо вжиття всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини, норм інших європейських конвенцій, ратифікованих Україною та Національного законодавства у сфері захисту прав та інтересів дітей.

На підписанні документу від імені голови Закарпатської обласної ради Романа Сарая був присутній його радник Євген Молнар, а з боку правоохоронних органів – Заступник керівника ГУНП в Закарпатській області – полковник Роман Ус.

Відтак на базі ТОВ “Агенства безпеки СБМ”, де є структуровані підрозділи, випрацьована модель сповіщення повідомлень про небезпеку – разом з працівниками Національної поліції в майбутньому буде здійснюватись співпраця, яка допоможе покращити безпековість у місті Ужгороді та максимально швидко відреагувати при зникненні дитини.

«Від себе особисто та від імені голови Закарпатської обласної ради Романа Сарая – позитивно відзначив потрібну ініціативу та подякував заступнику керівника ГУНП в Закарпатській області Ус Роману за пророблену роботу в напрямку забезпечення безпеки та захисту наших дітей», – зазначив радник голови Закарпатської облради Євген Молнар.

А першим кроком співпраці стала розробка інформаційних буклетів Агенством Безпеки СБМ та Нацполіцією, спрямованих на пошук та воззʼєднання зниклих безвісті дітей та сімей в Україні.

«Це спільне зусилля національної поліції та нашої команди, що ставить безпеку та підтримку громади в центр наших пріоритетів! Разом ми робимо важливий внесок у створення безпечного середовища!», – додав він.

Меморандум про співпрацю підписала також Закарпатська обласна федерація боксу в обличчі віце-президента Степана Молнара, де щодня тренуються десятки дітей.

«Співпраця з Нацполіцією та «Агентства безпеки СБМ» – додадуть ще більше безпеки нашим маленьким та юним вихованцям, адже дорога додому із тренувального залу може бути досить небезпечною, коли дитина повертається сама. Приємно, що додаткову гарантію безпеки взяли на себе вищезазначені органи та СБМ», – прокоментував Степан Молнар.

Про Захід