Прикарпатські правоохоронці організували для дітей творче дозвілля

Опубліковано:

З нагоди шостої річниці проєкту «Поліцейський офіцер громади» правоохоронці провели цікаві заходи для учнів місцевих навчальних закладів. Діти взяли активну участь у конкурсі малюнків «Безпечне дитинство» та «Мій шериф». Подарунки отримали усі учасники.

Конкурс відбувся в ліцеї Гвіздецької територіальної громади. Діти творчо і цікаво відтворювали на малюнках своє бачення того, як поліцейські виконують повсякденні робочі завдання.

Поліцейський офіцер Гвіздецької громади Володимир Годжур оцінював малюнки за тематичною відповідністю, творчим підходом й оригінальним рішенням у розкритті теми конкурсу.

“Всі малюнки є дуже цінними та стануть прикрасою нашої поліцейської станції. Вони нагадуватимуть, які талановиті діти в нашій громаді” – розповів поліцейський.

А відтак подякував та нагородив учнів за участь у конкурсі солодощами та подарунками: футболками, чашками, брилками та блокнотами. Діти залишились у захваті від спілкування з правоохоронцем та пообіцяли обов’язково дотримуватися всіх законів і правил.

Сектор комунікації  поліції Івано-Франківщини

Про Захід