Профільна комісія облради Закарпаття підтримала допомогу сім’ям загиблих військових із Закарпаття

Опубліковано:

Також внесено відповідні зміни до програм та розглянуто фінансові плани медичних установ.
Сьогодні, 10 червня, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС Ольга Олексик провела засідання, до якого долучилися Петро Добромільський, Євген Мешко, Федір Яринич.
Участь у засіданні узяли: заступники голови облради Василь Дем’янчук і Андріана Сушко, перший заступник голови ОДА, депутат Мирослав Білецький, депутати облради Наталія Штефуца, Михайло Лаба, а також керівники профільних департаментів ОДА та окремих обласних медичних закладів.
Традиційно хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв сьогодення, які віддали свої життя за мир в Україні.
Відтак члени комісії, ознайомившись із документами, які надійшли на адресу облради, затвердили список родичів загиблих на війні військових для надання їм матеріальної допомоги. За словами директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктора Мацоли потрібно внести зміни у регіональну програму «Турбота» для належного здійснення виплат. Таку ініціативу підтримали обласні депутати одноголосно.
У ході роботи заслухано в.о. директора Обласного госпіталю ветеранів Вікторію Фущич, яка презентувала фінансовий план та конструктивно озвучила своє бачення перспективного розвитку медичного закладу. Насамперед, потрібно придбати та оновити спеціальне обладнання, а також забезпечити установу відповідними фахівцями. Відтак, керівниця планує законтрактувати із НСЖУ пакет на надання медичних послуг із реабілітації.
Про роботу Центру громадського здоров’я інформувала Вікторія Білак-Лук’янчук, а також розповіла про фінансування закладу та своє бачення додаткового заробітку для установи. Члени комісії озвучили свої пропозиції та можливі шляхи покращення фінансового становища установи, зокрема й про надання платних послуг.
Обговорили також і питання щодо фінансових планів інших комунальних установ, які потребують довивчення.
Голова комісії Ольга Олексик, із метою раціонального використання коштів, запропонувала внести зміни у напрямках окремих медичних програм та посилити фінансування найбільш затребуваних заходів. Така слушна пропозиція була підтримана одностайно.
Підбиваючи підсумки роботи, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук озвучив напрацьовані у ході засідання пропозиції й рекомендації для ефективної роботи обласних медичних установ краю.
Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід