Новини Західної України

Про роботу в період пандемії, вдалі проєкти розповідає СЕО керуючої компанії «Місто для людей Рівне»

Керуюча компанія «Місто для людей Рівне» відзначає свій міні-ювілей – 2,5 місяці, як надає послуги жителям міста. Звісно, це зовсім короткий термін для того, щоб ґрунтовно підбити підсумки, але компанія готова відзвітувати за виконані роботи у 2020 році.

Про складнощі роботи компанії в період пандемії, вдалі проєкти та комунікацію з клієнтами розповів СЕО керуючої компанії “Місто для людей Рівне” Тарас Ромчук.

  • Скільки будинків знаходиться в обслуговуванні компанії?

За цей час ми виконали 99% заявок, котрі надійшли від наших клієнтів. Провели 111 зібрань з мешканцями багатоповерхових будинків, в результаті яких ми кожного мешканця вислухали та зробивши технічний огляд будинків, всі дані вивели в стратегію та розпочали плідну роботу. Сьогодні в управлінні компанії знаходиться 126 багатоквартирних будинків, з яких 23 перебувають в ОСББ.

  • Які види робіт вдалось виконати компанії за останні два місяці?

За 2 місяці роботи компанії при 62% оплат, мешканцям не вдалось накопичити достатньо коштів на виконання тих чи інших ремонтних робіт, але встигли відремонтувати в деяких будинках покрівлі, адже вони відіграють важливу роль у якості проживання в будинку, особливо в зимовий час.

За звітний період спеціалісти компанії відремонтували 130 м.кв. м’яких покрівель, включаючи козирки. В рамках підготовки житлового фонду до опалювального сезону цього року провели заміну понад 155 м.п. інженерних мереж (це труби холодного і гарячого водопостачання, каналізації). Замінили 18 од. запірної арматури. Оновили більше 17 м.п. електричних мереж. Замінили 53 од. ламп розжарювання. Оновили 2 лавки біля під’їзду.

  • Що було найскладнішим у 2020 році?

Головним викликом для компанії, безперечно, став карантин. Його запровадження внесло свої корективи в організацію робочих процесів, введення нових форматів відносин з клієнтами, зокрема дистанційної роботи, підвищена увага приділялася забезпеченню працівників комплексом заходів з гігієни та знезараження. Більша частина адміністративного персоналу була переведена на віддалений режим роботи. Співробітників, яким необхідно бути присутнім на робочих місцях, було забезпечено засобами індивідуального захисту. Попри ці складнощі, компанія працювала безперебійно та надавала усі послуги, необхідні для комфортного перебування людей у своїх оселях.

Слід зазначити, що за звітний період збільшилася кількість заявок, а отже і навантаження на працівників компанії. Люди пішли на самоізоляцію, почали частіше користуватися водою, електрикою. Через це навантаження на інженерні мережі будинків зросло, що призвело до збільшення кількості аварійних викликів. Попри це, послуги з управління надавалися в повному обсязі, наші фахівці вчасно та сумлінно виконували роботи, що входять до тарифу. Попри карантин, компанія забезпечила своїх клієнтів усіма необхідними комунальними благами, адже вони без перешкод користуються водою, каналізацією, місця загального користування освітлюються, під час виникнення аварійних ситуацій завжди напоготові аварійна служба.

  • Які проекти ви можете назвати вдалими?

При керуючій компанії створено структурний підрозділ – Аварійно-диспетчерська служба, яка 24/7 приймає заявки і звернення власників по телефону в будь який час дня і ночі. Так, за два місяці роботи до керуючої компанії надійшло 768 заявок, з них аварійного характеру – 205 заявок, які були виконані на 100%. Варто виокремити й роботу мобільних бригад клінінгу. Завдяки цьому принципу роботи вдається оперативно проводити прибирання набагато більшої кількості будинків, ніж один закріплений за будинком двірник. Такий спосіб організації значно економить час, є більш продуктивним.

  • Як ваша компанія комунікує з клієнтами?

Співвласники багатоповерхових будинків можуть звернутися на гарячу лінію нашого цілодобового кол-центру, де отримають консультацію від фахівців керуючої компанії за номером: 067 400 64 75, або зателефонувати безпосередньо до хауз-менеджера. Саме з ним в першу чергу клієнти обговорюють плани на поточні ремонти, зауваження, побажання та пропозиції в роботі керуючої компанії. Із ним можна буде порадитись щодо будь-якої проблеми у вашому будинку. Мешканці дуже задоволені тим, що вони можуть зателефонувати до хауз-менеджера, отримати консультацію з будь-яких питань, які їх цікавлять.

Для безпечності та зручності при здійсненні оплат на сайті компанії було розроблено особистий кабінет для клієнтів. Тепер можна побачити інформацію про необхідну оплату у режимі онлайн і не чекати, поки прийде платіжка. Також компанія передбачила можливості оплати в онлайн-банкінгу (Приват24, Ощадбанк, OTP Bank, Portmone, MonoBank, EasyPay).

  • Як мешканці можуть прискорити проведення ремонту спільного майна в будинку?

Поточний договір, який був підписаний представником міської влади від імені містян – стандартний для всіх будинків. У процесі підписання клієнтами індивідуального договору з нашою компанією, ми оцінюємо стан будинку – спільно з власниками проводимо огляд всіх його інженерних систем і конструктивних елементів для подальшого складання плану з поточного ремонту. Після затвердження плану на загальних зборах власників, керуюча компанія приступає до його реалізації. Таким чином, збільшуються накопичення на будинку, а відповідно – пришвидшується процес проведення та виконання ремонтних робіт.

  • Які плани у компанії на 2021 рік?

В поточному році плануємо налагодити повноцінну співпрацю з ОСББ (повний тариф, окремі послуги), участь в програмах співфінансування з місцевою владою по капремонту будинкових мереж та ліфтів.

Ми тільки розпочали свій шлях, тож далі плануємо працювати в активному темпі. Затишок та безпека в оселях рівнян залишається пріоритетним завданням для компанії “Місто для людей Рівне”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =