Про підозрілих повідомив провідник поїзда: на Закарпатті затримали двох призовників

Опубліковано:

Військовослужбовці Чопського загону затримали двох громадян України призовного віку, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон.

Виявити правопорушників прикордонникам допоміг провідник електропотягу. Він повідомив дільничному інспекторові відділу «Великий Березний» про двох підозрілих пасажирів.

На станції «Кострино» прикордонний наряд перевірив документи вказаних провідником осіб. Вони виявилися жителями Донеччини. У ході проведення перевірочних заходів прикордонники встановили, що обидва чоловіки мали на меті дістатися Словаччини через так званий «зелений кордон». Вони планували рухатися до держрубежу за онлайн картами, заздалегідь завантаженими у мобільні телефони.

З метою з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід