Здоров'я

Про основні гінекологічні захворювання

65% звернень до жіночих консультацій пов’язані з запальними гінекологічними захворюваннями. 80% жінок в Україні страждають на гормональні розлади та як наслідок – порушення репродуктивного здоров’я. Рак шийки матки щорічно діагностують у 5 тисяч українок. Ці невтішні факти свідчать про надзвичайну поширеність гінекологічних захворювань у жінок.

Чому вони виникають?

Захворювання, пов’язані з розвитком інфекції, можуть передаватися статевим шляхом. Це гонорея, трихомоніаз, кандидоз (молочниця), хламідіоз та інші. Патологічний процес може провокуватися і вірусами – вірусом генітального герпесу, ВІЛ, цитомегаловірусом або вірусом папіломи людини.

Хвороби, викликані порушенням роботи ендокринної системи, мають такі прояви, як збої менструального циклу, відсутність місячних, зменшення або збільшення менструального циклу, можуть з’являтися кров’янисті виділення поза місячними. Крім цього в результаті гормональних порушень можуть виникнути дисфункціональні маткові кровотечі.

Онкологічні захворювання та пухлинні процеси, включно з кістозними утвореннями в яєчниках, міомою матки, змінами шийки матки. Причиною для занепокоєння мають бути болючість під час статевого акту або кровотечі з статевих шляхів після інтимної близькості, кровотечі, не пов’язані з менструаціями.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 24 = 31