Анонси Афіша Культура Соціум

Премія у двісті сорок тисяч гривень чекає свого володаря у Мукачеві

Сьогодні, 1 жовтня, стартує прийом документів на здобуття премії О. Духновича 2020.

Загальний призовий фонд премії, яка присуджується щорічно, починаючи з 2017 року, у шести номінаціях: “Художня література”, “Педагогічна діяльність” “Літературознавство та публіцистика”, “Музично-виконавське мистецтво”, “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, “Театральне мистецтво” становить 240 000,00 гривень, в тому числі і головна нагорода премії – Гран-прі, розмір якої 90 000,00 гривень.

Умови участі у конкурсі та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича у 2020 році.

На здобуття Премії, у відповідних номінаціях:

 • “Художня література”
 • “Педагогічна діяльність”
 • “Літературознавство та публіцистика”
 • “Музично-виконавське мистецтво”
 • “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”
 • “Театральне мистецтво”
  висуваються нові оригінальні твори, роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років. При висуванні твору вказується його творець (автор, виконавець), колектив творців. До колективу авторів, виконавців не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.
  Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право:
 • творчі спілки, громадські організації та об’єднання;
 • трудові колективи;
 • навчальні заклади;
 • видавництва, редакції газет та журналів.

Кандидат може бути висунутий на здобуття Премії за відповідною номінацією лише за його згодою, збір та обробка документів і матеріалів щодо нього здійснюється також за його згодою. Претенденти на здобуття Премії, згідно Положення, повинні особисто публічно презентувати номінований твір (роботу). Презентація проводитиметься в режимі он-лайн трансляції під час засідання комісії.

На здобуття Премії подаються:

 • номінований твір (робота);
 • лист-подання за підписом керівника організації, установи, що представляє твір або роботу на здобуття премії, до якого додаються:
  а) розгорнута аналітична оцінка твору (роботи), якою мотивується його представлення на премію;
  б) розгорнута творча характеристика автора;
  в) анкета-заявка претендента (додаток до Положення про Мукачівську міську премію ім. О. Духновича);
  г) фотокартка розміром 10 х15;
  д) ксерокопія паспорта;
  е) ксерокопії рецензій і відгуків.

Всі документи (матеріали з відображенням основних досягнень претендентів) подаються до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 71 у двох екземплярах, а номінований твір (робота) у чотирьох примірниках. По закінченні конкурсу один екземпляр документів та один примірник номінованого твору залишаються у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради для архіву.

Детальніше з Положенням про Мукачівську міську премію ім. О.Духновича, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради (розділи: Документи/рішення сесії міської ради та Культура).

Мукачівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 3