Повернути додому кожного зниклого безвісти воїна – пріоритет для держави

Опубліковано:

Родини зниклих безвісти військовослужбовців зустрілися в Ужгороді із заступником голови ОВА Петром Добромільським та радником Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Іваном Ангеліним.

«Ми не залишаємо без уваги жодну родину. Повернення додому кожного зниклого безвісти воїна – пріоритет для держави. Усі питання оперативно опрацьовують фахівці, при цьому кожен випадок індивідуальний і потребує окремого вивчення», – зауважив Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА.

Своєю чергою Іван Ангелін підкреслив, що Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, розпочав свою діяльність з квітня цього року: «Наша команда займається усіма гуманітарними питаннями, пов’язаними з пошуком зниклих безвісти військових».

Під час зустрічі у форматі діалогу розглянули ключові проблеми, нагадали родинам зниклих безвісти алгоритм пошуку і розповіли, до яких правоохоронних органів та установ слід звертатися.

Також до обговорення долучилися регіональна координаторка у Закарпатській області Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Власта Рейпаші і представники обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про Захід