Повені у Румунії: у країні оголошено одразу 6 «червоних» рівнів небезпеки (Фото, відео)

Опубліковано:

У Румунії вийшла з берегів річка Мотру, яка протікає між селами Калугарені та Оржесті. Це спровокувало масштабні повені у повіті Горж, повідомляє місцеве видання Pandurul.

Національна метеослужба оголосила відразу 6 «червоних» рівнів небезпеки. Чeрез систему екстрених попереджень місцевих жителів просили евакуюватися.

Сьогодні, 5 січня, «червоний» та «помаранчевий» рівні небезпеки постійно змінювались один за одним. Така ситуація типова для літнього періоду, але в січні повені такого масштабу – вперше, стверджує румунська метеослужба.

Національний інститут гідрології та управління водними ресурсами повідомив, що повінь продовжуватиметься в басейнах річки Мотру. На менших річках також будуть серйозні наслідки, інформує Pandurul.

Також місцеві ЗМІ зазначають, що через зливи, які розмили схили, було зупинено рух поїздів біля міста Келіменешті. Поїзд зійшов із рейок, проте пострадалих не було. 

Румунія, округ Gorj, 5 січня 2021. Вночі і вранці національна метеослужба оголосила відразу 6 «червоних» рівнів небезпеки. Чeрез систему екстрених попереджень місцевих жителів просили евакуюватися. Про постраждалих інформації немає, загинули домашні тварини. Лише за кілька годин випало понад 100 мм опадів. – у соцмережах повідомив Bogdan Skokliev.

ФОТО: Регіональні ЗМІ / Facebook

Про Захід