Постраждали жінка та її донька: на Рівненщині судитимуть чоловіка, що кинув гранату в родичів (Фото)

Опубліковано:

Слідчі відділення №6 (м.Здолбунів) закінчили досудове розслідування за фактами закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб, у тому числі малолітньої дитини, незаконного поводження із боєприпасами  та за погодженням із Здолбунівською окружною прокуратурою скерували на розгляд суду клопотання про застосування до 35-річного жителя Рівненського району примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом.  

Нагадаємо, злочин було скоєно 23 травня цьогоріч на вулиці Д.Галицького у місті Здолбунів близько 20-ї години біля будинку за місцем проживання потерпілих.  

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що на ґрунті особистих неприязних відносин зловмисник, перебуваючи від двоюрідної сестри та її доньки на відстані близько 20 метрів, кинув в їхню сторону наступальну осколкову ручну гранату РГД-5. Боєприпас здетонував, унаслідок чого 28-річна жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді вибухової рани ділянки плечового суглобу та скроневої ділянки, а 11-річна дівчинка — осколкове поранення руки.  

Крім того, за результатами проведених слідчих дій поліцейські встановили, що підозрюваний придбав і зберігав три придатні до стрільби патрони, корпус гранати Ф-1 та запал неї. 

За ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 п.п. 1, 2 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України, слідчі йому повідомили про підозру, а суд взяв під варту. 

Тепер же рішення щодо неосудності підозрюваного прийматиме суд.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Про Захід