Посольство України в Словаччині тимчасово припиняє прийом

Опубліковано:

З огляду на ухвалене 31 грудня 2020 року Епідеміологічним кризовим штабом Словацької Республіки рішення щодо посилення у період з 1 по 24 січня 2021 року карантинних заходів у зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на COVID-19 в країні, повідомляємо про ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ, з 11 по 22 січня 2021 року, прийому громадян України консульським відділом Посольства України в Словацькій Республіці. Про це інформує Урядовий портал.

Всіх громадян України, які вже зареєструвалися на консульський прийом у зазначені терміни, просять перереєструватися знову (обираючи дату з 25 січня 2021 року).   

На період з 11 по 22 січня 2021 року консульський відділ буде працювати в дистанційному режимі.

У разі особистого звернення розглядатимуться тільки справи про оформлення наступних документів:

  • посвідчення особи на повернення в Україну у разі необхідності екстреного повернення в Україну;
  • набуття громадянства України за народженням дітям, народженим у країні перебування та у зв’язку з оформленням їм посвідчення особи на повернення в Україну у разі реальної необхідності невідкладно повернутися в Україну;
  • віз для в’їзду в Україну для забезпечення інтересів України у сфері зовнішньої та внутрішньої політики, а також у випадках, які мають гуманітарний характер.

У разі виникнення обставин, які вимагають негайного консульського реагування, просимо звертатися письмово через Messenger сторінки Посольства у Facebook, а також на електронну пошту консульського відділу Посольства: [email protected]

Про Захід