Поранений рівненський вибухотехнік повернувся у стрій (Відео)

Опубліковано:

Правоохоронець із 14-річним стажем, із яких сім віддав вибухотехнічній службі. У складі зведеного загону Нацполіції Олександр Ємець розміновував дамбу у селі Великі Проходи Дергачівського району. Там поліцейські виявили 175 кілограмів тротилу, 68 протитанкових мін.

З початку повномасштабного вторгнення Олександр Ємець брав активну участь у розмінуванні деокупованих територій Київщини та Харківщини. Бойове відрядження на Схід розділило життя майора поліції на до і після.

Саме там, четвертого жовтня, під час вибуху ворожого боєприпасу Олександр Ємець отримав тяжку мінно-вибухову травму, а його колега, друг і керівник – Олександр Мамчур – загинув.

Після травми на пораненого Олександра чекало тривале лікування та реабілітація. Кваліфіковану медичну допомогу отримував і в Угорщині, і в Україні. Віра і підтримка рідних та колег, а ще – незламний бойовий характер Олександра Ємця зробили свою «справу». Нині він знову серед своїх: з січня цього року обіймає посаду інспектора 1-ї категорії відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Рівненській області.

Підрозділ вибухотехніків поповнився молодими фахівцями, тож роботи у Сашка вистачає. Із радістю передає свої знання та багаторічний досвід новопризначеним колегам.

«Фахівці-вибухотехніки 13 разів відряджалися у складі зведеного загону до робіт із розмінування звільнених територій, – розповідає керівник рівненських вибухотехніків Валерій Крутой. – Сьогодення вимагає зусиль кожного з нас. І його знання тут потрібні».

Олександр зауважує, що реабілітація і робота над собою триває і досі. А тим, хто отримав поранення бажає не впадати у відчай, а робити усе для того, аби жити далі.

Поліція Рівненської області

Про Захід