Попартові писанки і два великодніх кролики від ужнівців – для музею (Фото)

Опубліковано:

Крашанки, писанки, шкрябанки – як ви прикрашаєте яєчка до Великодня? Ужгород уже шостий рік влаштовує креативну великодню акцію й оформлює писанки у стилі Енді Воргола.

Ініціював пасхальний креатив традиційно туризмознавець, професор УжНУ Федір Шандор, інформує Медіацентр УжНУ.

Зо три десятки писанок із найрізноманітнішими дизайнами спочатку «примостилися» на траві, а потім провели фотосесію із батьком попарту Енді Ворголом. Не справжнім, звісно, – втіленим у бронзі й розміщеним на воротах Закарпатського обласного музею ім. Й. Бокшая.

Тут тобі й писанка Супермена, і губки Монро, і великодній зайчик у хірургічній масці, і смайлик, і навіть… яєчня! А «полотном» для творчості стали не лише звичайні курячі яйця, а й дерев’яні і навіть пап’є-маше!

Проявляли свій креатив учасники курсів перекваліфікації «Україна-Норвегія», Соціального клубу УжНУ та дитячої чирлідерської команди.

Для акції принесли навіть кроликів – їх передала еко-ферма «Стужицький кролик», яку заснував один із перших випускників курсів «Україна-Норвегія».

Після фотосесії писанки і кролики поїхали до Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Тепер вони житимуть там.

Про Захід