Регіональні Новини Соціум

Понад триста тисяч гривень вимагає Мукачівська міська рада від підприємця

Мукачівська міська рада звернулася з позовом до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. про стягнення безпідставно збережених коштів у розмірі 339 050,67 грн.

Причиною звернення з вказаним позовом є те, що вказана фізична особа-підприємець у період з 01.01.2017 року і по сьогоднішній день без жодної правової підстави використовує приміщення, що розташовані у будівлі театру за адресою м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1.

Безпідставне використання приміщень комунальної власності підтверджуються обставини, що встановлені рішеннями суду в господарській справі № 907/632/17.

Нагадаємо, що на розгляді Господарського суду Закарпатської області перебувала справа за позовом Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. про повернення приміщень, а також – за позовом Мукачівської міської ради, як третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору, до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. про повернення комунального майна.

Рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги Мукачівської міської ради та Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради задоволено повністю, відповідача зобов’язано повернути комунальне майно – нежитлові вбудовані приміщення, що розміщені за адресою: пл. Кирила і Мефодія, 1, м. Мукачево, – у належному стані за відповідним актом приймання-передачі. Разом з цим, 27 серпня 2019 року Західним апеляційним господарським судом підтверджено законність та правомірність прийнятого місцевим господарським судом рішення у вказаній справі. Рішення набуло законної сили, однак добровільно фізичною особою-підприємцем Ревицьким Ю.Ю. не виконано.

Юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

70 + = 75