Регіональні Новини Соціум

Понад п’ятнадцять тисяч осіб знайшли роботу завдяки Біржі праці

Як повідомляють у Закарпатській обласній службі зайнятості, кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, упродовж січня-вересня 2019 року становила 15,8 тис. осіб, що на 1,9% більше від обсягів січня-вересня минулого року. При цьому, 76,0% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Колишні безробітні знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, у переробній промисловості, сільському, лісовому та рибному господарстві, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, освітній галузі, на будівництві, у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 138 безробітних.

Також за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 1,7 тис. громадян, зокрема, 926 осіб взяли участь у громадських роботах та 759 осіб − в інших роботах тимчасового характеру. Серед найбільш поширених видів громадських робіт є благоустрій, впорядкування придорожніх смуг, місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, екологічний захист навколишнього середовища, робота з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, робота з соціально вразливими верствами населення, догляд за громадянами у закладах соціальної сфери, робота з надання допомоги учасникам АТО та їх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

58 − 55 =