Ужгородська поліція перевіряє інформацію щодо спроби виселення з квартири пенсіонерки

Опубліковано:

Учора, 29 січня, в Інтернет-ЗМІ з’явилася інформація про те, що невідомі особи, буцімто колектори одного з комерційних банків, незаконно виселяють з власної квартири самотню пенсіонерку.

На місце події, а саме у багатоповерхівку на вулиці Сечені в Ужгороді, прибула слідчо-оперативна група поліції міста. З’ясовано, що квартира є заставним майном за банківським кредитом, який не погашено. Представники банку ознайомили 80-річну жінку з рішенням суду, яке забороняє відчужувати майно, що перебуває у власності банку.

У лютому має відбутися судове засідання, на якому розглядатиметься питання про примусове виселення боржниці з квартири.

Правоохоронці встановили, що кілька років тому син пенсіонерки взяв у банку кредит, заставивши з відома власниці під нього їхню спільну квартиру. Взятий кредит позичальник не повернув. Відомо, що чоловік помер. Оскільки кредит не було повернуто, банк арештував майно, яке перебувало у заставі – дану квартиру.

На даний час у ній продовжує проживати пенсіонерка, яка й повідомила про те, що вчора до її помешкання проникли невідомі особи та самовільно поміняли замки на вхідних дверях.

За даним фактом правоохоронці розпочали розслідування. Попередня правова кваліфікація – частина 1 статті 356 Кримінального кодексу України (Самоправство).

Також у поліцію надійшли заяви від обох сторін конфлікту – від представників банку та захисників пенсіонерки про те, що їх побили. Ця інформація теж перевіряється і в разі її підтвердження буде дано відповідну правову оцінку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід