Поліцейські Львівщини покращують навички подолання наслідків стресу в умовах збройної агресії

Опубліковано:

Психологи поліції Львівщини та ДСНС спільно реалізують проєкт МВС «Пункт психологічних практик».

Проєкт орієнтований на підтримку ментального здоров’я кожного правоохоронця, реабілітацію та покращення і стабілізацію емоційного стану.

Окрему увагу правоохоронці приділили й реалізації проєкту служби психологічного забезпечення МВС «Mental tutor», який передбачає надання психологічної допомоги постраждалим, які зазнали поранень під час бойових дій, визволені з полону або перебувають у полоні, зазнали тортур чи жорстокого поводження та членам їхніх сімей.

Під час робочої зустрічі також обговорили питання ефективності реалізації Програми психологічної підтримки за принципом «Рівний – рівному». Вона спрямована на раннє втручання і своєчасну профілактику негативних наслідків психологічних криз, виявлення ознак професійного вигоряння, виявлення осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу, схильних до реактивної агресії на службі та в побуті, саморуйнівної, залежної або суїцидальної поведінки.
Стрийське районне управління поліції Яворівський районний відділ поліції ГУНП у Львівській області Кам’янка-Бузький Відділ Поліції Дрогобицький районний відділ поліції Червоноградський районний відділ поліції Золочівський відділ поліції Самбірський районний відділ поліції ГУНП у Львівській області Психологічна служба УКЗ ГУНП у Львівській області

Про Захід