Поліцейські Буковини передали Херсонщині партію гуманітарної допомоги

Опубліковано:

Становище громадян після того, як рф зруйнувала дамбу на річці Дніпро у Новій Каховці вкрай важке. Найбільшою потребою громадян є питна вода, засоби гігієни та харчування для тварин. Поліцейські Буковини, консолідуючи зусилля з благодійниками відправили черговий гуманітарний вантаж у Херсонську область.

Співробітники ГУНП в Чернівецькій не залишаються осторонь проблем громадян та спільно з партнерами міжнародної громадської організації «Справа Кольпінга в Україні» активно допомагають всім хто потребує підтримки сторонніх. Цього разу поліцейські передали гуманітарний вантаж на Херсонщину, яка постраждала внаслідок підриву Каховської ГЕС російськими окупантами.

Враховуючи потреби населення Херсонщини, начальник Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Володимир Шепенюк спільно з секретарем ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василем Савкою зібрали кошти, придбали та передали найнеобхідніше.

Зокрема, це порошок для очистки води розрахований на 220 тон та 228 індивідуальних фільтрів, 4 генератори, вологі серветки, свічки та більше півтони корму для тварин.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід