Поблизу Ужгорода затримали нелегальних мігрантів

Опубліковано:

У рамках проведення спільної прикордонної операції «Карпати-2021», військовослужбовці відділу «Ужгород» Чопського загону затримали учора групу незаконних мігрантів, які мали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон. 

Двох ймовірних правопорушників виявили у районі залізничного вокзалу міста Ужгород. У ході перевірочних заходів було встановлено, що вони є громадянами Алжиру.

Хоча іноземці мали при собі документи, що посвідчують особу, прикордонники, виходячи з аналізу та оцінки ризиків, організували за ними спостереження.Підозри правоохоронців підтвердилися і уже за декілька годин африканці вчинили спробу незаконного перетину кордону.

Їх затримали під час подолання загороджувального паркану поблизу села Оноківці Ужгородського району.Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю іноземців вирішить суд.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід