Поблизу Ужгорода пропонують облаштувати тренувально-вигульний парк для собак

Опубліковано:

Зініціював пропозицію депутат Оноківської сільської ради Білень Ярослав, який і подав вже відповідне депутатське звернення. Він пропонує облаштувати платний тренувально-вигульний парк для собак на базі комунальної власності Оноківської сільської ради, повідомляє Про Захід.

Звернув увагу, що дуже багато власників домашніх улюбленців кожного вечора вигулюють своїх собак містом чи нашою громадою. Але сам безпосередньо відчув проблематику вигулу собаки. Адже, нажаль в нас немає спеціально відведеного місця, де можна було б спокійно без повідка вигуляти чи дресерувати собаку, не переживаючи, що вона випадково налякає інших людей, чи потрапить під авто, або взагалі втече. Кінологи теж тренуючи собак, відповідають за них, та переживають, щоб з собаками нічого не трапилось. – написав Ярослав у соцмережах.

Під парк пропонується земельна ділянка, яка наразі незадіяна. Вона розташована на початку села Оноківці, та є легкодоступною для мешканців мікрорайону Доманинці та м.Ужгород у напрямку вул.Корятовича – вул.Тімірязєва – м-р.Підлипники (Кілікія) – вул.Волошина.

Звісно, щоб повернути кошти до бюджету та утримувати парк у порядку, завжди прибраним і покошеним, планується встановити символічну плату, разовий, щомісячни чи річний (абонемент), термін якого буде затверджений сільською радою, та оформлений безпосередньо на власника та його домашнього улюбленця. А перевірятимуться такі абонементи муніципальною інспекцією Оноківської ОТГ.

Про Захід