Після Перемоги в Ужгороді можуть створити меморіальний парк

Опубліковано:

Концепт проєкту меморіального парку, який може бути втілений на місці теперішнього кладовища на вул. Капушанській в Ужгороді, розглянули напередодні в міській раді. Цей цвинтар є дуже важливим із погляду історії, там знаходиться поховання січових стрільців, а також могили відомих ужгородців.

За словами заступника міського голови Євгена Плавайка, проєкт має довгострокову перспективу: зараз він проходить етап погодження. В умовах повномасштабної війни та дефіциту фінансування наразі відбувається пошук донорів й, відповідно, грантових коштів для втілення проєкту у життя.

Зрозуміло, що реалізація розпочнеться лише після Перемоги. Поки що департамент міської інфраструктури разом із іншими профільними фахівцями напрацьовують базу, щоб за можливості вчасно розпочати роботу над втіленням меморіального парку на вулиці Капушанській.

Із ескізом проєкту меморіального парку можна ознайомитися на світлинах, свої пропозиції надсилайте до департаменту міської інфраструктури на електронну пошту [email protected].

Ужгородська міська рада

Про Захід