Події Соціум

Підсумкова нарада закарпатських рятувальників. Яким був червень?

Сьогодні, 2 липня, Закарпатські рятувальники провели підсумкову нараду під головуванням Володимира Ціцея, першого заступника начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області.

За минулий місяць в краї мали місце 270 надзвичайних подій. Серед них такі як: допомога туристам, пошуки в гірській місцевості, ліквідація наслідків негод та дорожньо-транспортних пригод, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Наголошувалося, зокрема, на такі аспекти, як безпека громадян під час відпочинку на воді, статистика свідчить про 14 загиблих, а також про запобігання виникнення пожеж – 30 загиблих та 24 травмованих внаслідок необережного поводження з вогнем.

В підсумку наради було зазначено про необхідність таких заходів як: недопущення пожеж в лісових масивах, профілактика загибелі громадян на воді, при поводженні з вогнем, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Окремою темою розмови стало обговорення проведення позапланових парламентських виборів, а саме – належне забезпечення дільниць протипожежними заходами та  додержання законодавства України, інформує ДСНС України в Закарпатській області.

Докладніше ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

76 − 71 =