Під час фестивалю «Ужгородська пПлачінта» на підтримку для українських воїнів зібрали 262 300 гривень. Раніше zaholvok.com.ua писав, що у Боздоському парку 13-14-15 лютого відбудеться фестиваль млинців – Ужгородська Палачінта. Організатори вирішили відновити традиційний захід, який востаннє проводили ще п’ять років тому. Під час фестивалю збирали кошти для українських військових.
Як повідомили на фейсбук-сторінці Ужгородської Палачінти, під час фестивалю для українських захисників зібрали 262 300 гривень.
«Дякуємо всім, хто допомагав, підтримував і вірив! Дякуємо всім, хто смажив млинці, варив бограч, наливав чай. Дякуємо кожному гостю фестивалю. Тим, хто прийшов. Тим, хто донатив, – написали організатори. – Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість збиратися, святкувати й допомагати».
Нагадаємо, один з ініціаторів фестивалю, ужгородський фотограф, волонтер Сергій Денисенко розповів zaholovok.com.ua що, основна мета Палачінти у 2026-му спрямована на волонтерство – зібрати якнайбільше донатів для української армії. Водночас хочуть посприяти відновленню фестивального руху Закарпаття, підтримати малий бізнес та місцевих виконавців.
