Політика Регіональні Новини

Петро Марко – кандидат від “Альтернативи” на посаду Ужгородського міського голови

Політична партія “Альтернатива” на конференції з висування кандидатів у депутати до Ужгородської міської ради та кандидата на пост міського голови визначилася зі своїм претендентом на посаду мера Ужгорода. Участь у виборах візьме військовослужбовець Петро Марко.

На загальних зборах був затверджений список кандидатів у депутати, першим номером якого обрано учасника АТО і голову ветеранської спілки Миколу Марчишака.

Довідково: кандитат на посаду міського голови Ужгорода, 52-річний військовий, Петро Марко – полковник запасу. Служив у Збройних Силах 33 роки: з 1986 по 2019. В 2004 році приймав участь у миротворчій місії в Іраку. Учасник АТО: в 2014 році на посаді заступника командира механізованої бригади, а в 2015 на посаді заступника керівника сектору «С». Нагороджений численними відзнаками Міністерства оборони, зокрема «За військову доблесть».

Після звільнення з армії в 2019 році, працює старшим викладачем кафедри військової підготовки УжНУ.

Українець, одружений. Батько двох синів. Кандидат в майстри спорту по рукопашному бою. Освіта вища. Проживає в Ужгороді понад 20 років.

Своє висунення він прокоментував так: «Я гордий, що на цих виборах представлятиму у мерських перегонах саме «Альтернативу». Поруч зі мною ідуть мої друзі, мої бойові побратими. Це люди, з якими я був разом на війні. А зараз ми разом вступаємо у новий бій – політичний. Я вірю цим людям і готовий їм довірити своє життя. Сподіваюсь, і ужгородці довірять нам представляти це місто. А ми їх, в свою чергу, не підведемо!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

51 + = 52