Перша хвиля вступної кампанії до УжНУ: подано майже 12 тисяч заяв (Відео)

Опубліковано:

В університеті наголошують: кількістю заяв поданих на навчання до вишу — задоволені. За кілька днів до завершення першої хвилі це майже 12 тисяч.  Серед найпопулярніших традиційно – спеціальності на юридичному та медичному факультетах.

Ярослав АГІЙ заступник відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ

Найбільшою популярністю користується спеціальність «Право», де подано 553 заяви. «Лікувальна справа», де подано 523 заяви і 356 заяв на спеціальність «Фармація». Прийом заяв від вступників триватиме до 18 години, 22 липня. За денною формою навчання. Далі до 18 години 26 липня будуть рейтингові списки вступників і до 1 серпня вже будуть списки зарахованих на державне замовлення.

Бум заяв цьогоріч і на факультеті іноземної філології на спеціальність – перекладач з англійської. Саме цей фах вже кілька років поспіль найпопулярніший на підрозділі. Натомість з року в рік все менше заяв на французьку мову.

Михайло РОШКО декан факультету іноземної філології

Я завжди кажу, що наш факультет іноземної філології – це факультет контрастів. Ми маємо дуже слабкі спеціальності, де ледь-ледь набираємо людей: це румунська філологія і останніми роками французька філологія. Середньо тримається німецька, проте бум в останні роки з англійською філологією, особливо англійський переклад. Це найкращі перекладачі на кафедрі англійської філологіїї, які виконують синхронний переклад, художній переклад.

Ще три дні свої заяви можуть подати ті, хто прагне здобути рівень бакалавра на держзамовленні, трохи більше часу у вступників, що претендують на ступінь магістра. Для останніх деякі підрозділи мають нові освітні напрямки.

Юрій ОСТАПЕЦЬ декан факультету суспільних наук

У нас в магістратурі з’явилося кілька нових освітніх програм. У магістратурі соціальної роботи – це «Християнське місіонерсво» і дві освітні програми в магістратурі соціальної роботи – із філософії – це є релігієзнавство і аналітика суспільних відносин. Крім того – в нас продовжується на бір на  аспірантуру з публічного адміністрування, яка є цікавою для державних службовців, для тих, хто працює в системі медичної освіти, де відбувається реформа і ті, хто займає управлінські посади, має мати таку освіту, тому ми пропонуємо свої послуги.

Після завершення першої, основної, хвилі — розпочнеться наступна, студенти матимуть змогу подати свої заявки для навчання на контракті, а вже восени розпочнеться вступна кампанія для студентів-іноземців.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід